Yhteystiedot

Jyväskylän Voimistelijat -79 ry
Kuntoportti 3
40700 Jyväskylä

Toimisto: toimisto@jyvo.fi
Laskutusasiat: laskutus@jyvo.fi

Seuran tilinumero: FI 62 201718 000 28099

SWIFT: NDEAFIHH


Y-tunnus:0800149-7


Rytmisen voimistelujaoston yhteystiedot:

Toimisto: rv@jyvo.fi
Laskutusasiat: rvlaskutus@jyvo.fi

Käynti Monitoimitalon telinesalille/toimistolle tapahtuu Monitoimitalon ulko-ovesta B1 (ovessa lukee MONITOIMITALO, pelaajat ja harrastajat), kävele n. 5 metriä ja käänny vaxin kopilta oikealle, kierreportaat/hissi alas (2 kerrosta) ja siitä punttisalin vieressä olevaa käytävää pitkin vasemmalle, jonka päässä on telinesali ja toimiston löydät vasemmalta käytävän varrelta.

Seuraa myös opasteita seinillä.

Hippoksen alueella on paljon pysäköintipaikkoja, muistakaa huomioida pysäköintimerkit.


Henkilökunta

sähköpostit etunimi.sukunimi@jyvo.fi ellei toisin mainita

Kari Kasurinen
toiminnanjohtaja
toiminnanjohtaja@jyvo.fi

Matti Parojärvi
Valmennuspäällikkö, miesten- ja poikien telinevoimistelu, seuran harrastevastaava

matti.parojarvi@jyvo.fi

Sonia Solismaa
TeamGym valmennuspäällikkö ja seuravaatevastaava

sonia.solismaa@jyvo.fi

Nina Palkola
Tyttöjen telinevoimistelun valmennuspäällikkö

nina.palkola@jyvo.fi

Maria Nurmesjärvi
TeamGym-valmentaja ja taitoryhmävastaava

maria.nurmesjarvi@jyvo.fi

Kia Keränen
TeamGym-valmentaja ja tyttöjen telinevoimistelun taitoryhmävastaava

TG: kia.keranen@jyvo.fi

Taito: taito@jyvo.fi

Anna Vanhala

Telinevoimisteluvalmentaja 

Antti Palkola
Nuorten telinevoimistelun olympiavalmentaja, OK/Voimisteluliitto/JyVo
antti.palkola@voimistelu.fi

Lasse Hytönen
Poikien telinevoimistelun valmentaja ja taitoryhmävastaava

lasse.hytonen@jyvo.fi

Sanna Aarrelampi
Rytmisen voimistelun lajikoordinaattori / valmentaja

sanna.aarrelampi@jyvo.fi

Alisa Karukannas
Rytmisen voimistelun valmentaja (oppisopimus)
alisa.karukannas@icloud.com

JOHTOKUNTA 2022

Puheenjohtaja, Teppo Kalaja, 
teppo.kalaja(a)jyu.fi


Mikko Kautto
mikko.kautto(a)valmet.com


Antti Palkola
antti.palkola(a)voimistelu.fi


Jouni Suuronen
jounisuu(a)gmail.com


Marjo Vesala
marjo.vesala(a)gmail.com


Eetu Lahti
eetu.lahti(a)gmail.com

Maria Hämäläinen
maria.elisa.hamalainen(a)gmail.com