Tältä sivulta löydät harrastajia koskevan informaation!

Tältä sivuilta löydät ryhmien aikataulut, ryhmätunnuksen sekä ohjaajat (päivitetään piakkoin).
Taitoryhmien ajankohtaisen lisäinformaation löydät puolestaan täältä!


Tämä aikataulu koskee seuran harraste- ja taitoryhmäläisiä ja aikataulu on voimassa syys- ja kevätkauden 2019-2020. (Seura pidättää oikeuden muutoksiin).

 

Aikataulun lukuohje: Aika (alkamisaika/päättymisaika), Ryhmätunnus ( sukupuoli/numero/ ryhmässä olevien harrastajien syntymävuosi,laji) Ohjaajat , (v)= ryhmän vastuuohjaaja

MTV= Tarzanit (4-6v),nuorten harraste/taito telinevoimistelu pojat, aikuisten telinevoimistelu

NTV= Janet (4-6V), nuorten harraste/taito telinevoimistelu tytöt, aikuisten telinevoimistelu

TG=TeamGym

AKRO= Akrobatia

Tramppa=Harraste trampoliini tytöt&pojat

Taitoryhmien ohjaajat löydät täältä.

 

 

MAANANTAI

AikaRyhmätunnusOhjaajat
14.30-16.00Pojat taito 4, MTV 
16.00-17.00TG Tiikerit 
16.15-17.45Tytöt taito 5, NTV 
17.00-18.00Taito TG 2 
17.15-18.15Pojat 6 (11-12), MTV 
17.30-18.30TG harraste 
17.45-18.45Tytöt 16 (10-11), NTV 
18.00-19.30Tytöt taito 2, NTV 
18.15-19.00Pojat 10 (13-14), MTV 
18.45-20.45Tytöt 22 (03-06), NTV 
19.00-20.30Pojat 12 (01-06), MTV 
20.00-21.30Aikuisten telinevoimistelu, NTV&MTV 

 

TIISTAI                                                                   

 

AikaRyhmätunnusOhjaajat
16.00-17.00TG Tähtitimantit 
16.45-17.45Tytöt 4 (06-08), NTV 
17.30-18.15Tytöt 18 (14-15), NTV 
17.45-18.45Tytöt 1 (09-10), NTV 
18.00-19.00Tytöt 19 (07-09), NTV 
18.15-19.15Tytöt 7 (12-13), NTV 
18.30-19.30Pojat taito 1 
18.45-19.30Tytöt 3 (13-14), NTV 
19.00-20.00Tytöt 30 (06-08), NTV 
19.00-20.30Tytöt Taito 1, NTV 
20.00-21.30Aikuisten telinevoimistelu NTV&MTV 

   

KESKIVIIKKO                                                          

 

AikaRyhmätunnusOhjaajat
15.30-17.30Pojat taito 1, MTV 
16.15-17.45Tytöt taito 4, NTV 
17.00-17.45JyVo/JKU ryhmä 1 (11-13) 
17.30-18.15Tytöt 6 (13-14), NTV 
17.45-18.30Tytöt 17 (14-15), NTV 
18.00-20.00Tytöt taito 3, NTV 
18.15-19.15Tytöt 5 (05-08), NTV 
18.30-19.30Tytöt 24 (09-10), NTV 
19.15-20.00JyVo/JKU ryhmä 2 (11-13) 
20.00-21.30Aikuisten telinevoimistelu NTV&MTV 

 

 

TORSTAI                                                                

AikaRyhmätunnusOhjaajat
14.30-16.00Pojat taito 4, MTV 
16.00-17.30Pojat taito 3, MTV 
16.15-17.45Tytöt taito 5, NTV 
17.00-17:45Taito TG 1 
17.15-18.15Tytöt 9 (11-12), NTV 
17.30-18.30Pojat 9 (07-09), MTV 
17.45-18.45Tytöt 10 (10-11), NTV 
18.00-19.30Tytöt taito 2, NTV 
18.15-19.15Tytöt 11 (11-12), NTV 
18.30-19.30Pojat 11 (10-11), MTV 
18.45-19.45Tytöt 13 (07-08), NTV 
19.00-20.30Tytöt Taito 1, NTV 
19.30-21.00Aikuisten telinevoimistelu NTV&MTV 

 

PERJANTAI                                                             

 

AikaRyhmätunnusOhjaajat
16.15-17.45Tytöt Taito 4, NTV 
16.30-17.00Taito TG 2 
17.30-18.15Pojat 1 (13-14), MTV 
18.00-20.00Tytöt taito 3, NTV 
18.15–19.00Pojat 3 (14-15), MTV 

     

LAUANTAI  
                                                              

AikaRyhmätunnusOhjaajat
13.00-14.00Tramppa 1 
14.00-15.00Tramppa 2 

 

SUNNUNTAI                                                          

AikaRyhmätunnusOhjaajat
15.00-16.30Pojat taito 3, MTV 
15.30-16.15Pojat 7 (13-14), MTV 
16.15-17.00Pojat 2 (11-12), MTV 
16.30-17.15Tytöt 23 (13-14), NTV 
16.30-18.00Pojat taito 2, MTV 
17.00-17.45Pojat 17 (13-15) 
17.15-18.15Tytöt 21 (09-10), NTV 
18.00-19.30Pojat taito 1, MTV 
18.15-19.15Tytöt 20 (11-12), NTV