Tältä sivulta löydät harrastajia koskevan informaation!

Tältä sivuilta löydät ryhmien aikataulut, ryhmätunnuksen sekä ohjaajat (päivitetään piakkoin).
Taitoryhmien ajankohtaisen lisäinformaation löydät puolestaan täältä!


Tämä aikataulu koskee seuran harraste- ja taitoryhmäläisiä ja aikataulu on voimassa syys- ja kevätkauden 2019-2020. (Seura pidättää oikeuden muutoksiin).

 

Aikataulun lukuohje: Aika (alkamisaika/päättymisaika), Ryhmätunnus ( sukupuoli/numero/ ryhmässä olevien harrastajien syntymävuosi,laji) Ohjaajat , (v)= ryhmän vastuuohjaaja

MTV= Tarzanit (4-6v),nuorten harraste/taito telinevoimistelu pojat, aikuisten telinevoimistelu

NTV= Janet (4-6V), nuorten harraste/taito telinevoimistelu tytöt, aikuisten telinevoimistelu

TG=TeamGym

AKRO= Akrobatia

Tramppa=Harraste trampoliini tytöt&pojat

Taitoryhmien ohjaajat löydät täältä.

 

 

MAANANTAI

AikaRyhmätunnusOhjaajat
14.30-16.00Pojat taito 4, MTV 
16.00-17.00TG Tiikerit 
16.15-17.45Tytöt taito 5, NTV 
17.00-18.00Taito TG 2 
17.15-18.15Pojat 6 (11-12), MTVOnni Kontro(v) Anton Rekonen ja Tytti Tirkkonen
17.30-18.30TG harrasteAnette Kanko (v), Roosa Ahonen
17.45-18.45Tytöt 16 (10-11), NTVKata Vänttinen (v) Helmi Ainali, Ella Rintanen
18.00-19.30Tytöt taito 2, NTV 
18.15-19.00Pojat 10 (13-14), MTVOnni Kontro(v) Anton Rekonen ja Tytti Tirkkonen
18.45-20.45Tytöt 22 (03-06), NTVKata Vänttinen (v), Roosa Ahonen ja Helmi Ainali
19.00-20.30Pojat 12 (01-06), MTVOnni Kontro(v) Anton Rekonen ja Tytti Tirkkonen
20.00-21.30Aikuisten telinevoimistelu, NTV&MTVEerik Isojoki(v) Jasmin Haverinen

 

TIISTAI                                                                   

 

AikaRyhmätunnusOhjaajat
16.00-17.00TG Tähtitimantit 
16.45-17.45Tytöt 4 (06-08), NTVKata Vänttinen (v) Maija Jalonen ja Mette Kulonen
17.30-18.15Tytöt 18 (14-15), NTVHeidi Pellinen (v) Moona Hirvonen ja Olga Kemiläinen
17.45-18.45Tytöt 1 (09-10), NTVKata Vänttinen (v) Maija Jalonen ja Mette Kulonen
18.00-19.00Tytöt 19 (07-09), NTVRoosa Ahonen (v) Henriette Kasurinen ja Maiju Ihanus
18.15-19.15Tytöt 7 (12-13), NTVHeidi Pellinen (v) Moona Hirvonen ja Olga Kemiläinen
18.30-19.30Pojat taito 1 
18.45-19.30Tytöt 3 (13-14), NTVKata Vänttinen (v) Maija Jalonen ja Mette Kulonen
19.00-20.00Tytöt 30 (06-08), NTVRoosa Ahonen (v) Henriette Kasurinen ja Maiju Ihanus
19.00-20.30Tytöt Taito 1, NTV 
20.00-21.30Aikuisten telinevoimistelu NTV&MTVEerik Isojoki (v) Erik Niemi

   

KESKIVIIKKO                                                          

 

AikaRyhmätunnusOhjaajat
15.30-17.30Pojat taito 1, MTV 
16.15-17.45Tytöt taito 4, NTV 
17.00-17.45JyVo/JKU ryhmä 1 (11-13)Roosa Ahonen (v) Katri Ruuskanen
17.30-18.15Tytöt 6 (13-14), NTVHeidi Pellinen (v) Maija Jalonen, Laura Asikainen
17.45-18.30Tytöt 17 (14-15), NTVHenna-Maria Sula (v) Iiris Vanhamäki, Sanni Taskinen
18.00-20.00Tytöt taito 3, NTV 
18.15-19.15Tytöt 5 (05-08), NTVHeidi Pellinen (v) Maija Jalonen, Laura Asikainen
18.30-19.30Tytöt 24 (09-10), NTVHenna-Maria Sula (v) Iiris Vanhamäki, Sanni Taskinen
19.15-20.00JyVo/JKU ryhmä 2 (11-13)Roosa Ahonen (v) Katri Ruuskanen
20.00-21.30Aikuisten telinevoimistelu NTV&MTVEerik Isojoki (v) ja Erik Niemi

 

 

TORSTAI                                                                

AikaRyhmätunnusOhjaajat
14.30-16.00Pojat taito 4, MTV 
16.00-17.30Pojat taito 3, MTV 
16.15-17.45Tytöt taito 5, NTV 
16.45-18.15Taito TG 1 
17.15-18.15Tytöt 9 (11-12), NTVKata Vänttinen (v) Roosa Ahonen, Mila Nurminen
17.30-18.30Pojat 9 (07-09), MTVPetrus Laulumaa (v) Valtteri Korhonen
17.45-18.45Tytöt 10 (10-11), NTVHeidi Pellinen (v) Jasmine Kovasiipi, Aleksandra Kananen
18.00-19.30Tytöt taito 2, NTV 
18.15-19.15Tytöt 11 (11-12), NTVKata Vänttinen (v) Roosa Ahonen, Mila Nurminen
18.30-19.30Pojat 11 (10-11), MTVPetrus Laulumaa (v) Valtteri Korhonen
18.45-19.45Tytöt 13 (07-08), NTVHeidi Pellinen (v) Jasmine Kovasiipi, Aleksandra Kananen
19.00-20.30Tytöt Taito 1, NTV 
19.30-21.00Aikuisten telinevoimistelu NTV&MTVEerik Isojoki (v) ja Kata Vänttinen

 

PERJANTAI                                                             

 

AikaRyhmätunnusOhjaajat
16.15-17.45Tytöt Taito 4, NTV 
16.30-17.00Taito TG 2 
17.30-18.15Pojat 1 (13-14), MTVKata Vänttinen (v) Roosa Ahonen, Sara Tamminen
18.00-20.00Tytöt taito 3, NTV 
18.15–19.00Pojat 3 (14-15), MTVKata Vänttinen (v) Roosa Ahonen, Sara Tamminen

     

LAUANTAI  
                                                              

AikaRyhmätunnusOhjaajat
13.00-14.00Tramppa 1Onni Kontro (v) Anton Rekonen
14.00-15.00Tramppa 2Onni Kontro (v) Anton Rekonen

 

SUNNUNTAI                                                          

AikaRyhmätunnusOhjaajat
15.00-16.30Pojat taito 3, MTV 
15.15-16.00Pojat 7 (13-14), MTVMassimo Di Bella (v) Maija Jalonen, Laura Asikainen
16.00-17.00Pojat 2 (11-12), MTVMassimo Di Bella (v) Maija Jalonen, Laura Asikainen
16.30-17.15Tytöt 23 (13-14), NTVTytti Holopainen (v) Tytti Tirkkonen,Sara Tamminen
16.30-18.00Pojat taito 2, MTV 
17.00-17.45Pojat 17 (13-15)Massimo Di Bella (v) Maija Jalonen, Laura Asikainen
17.15-18.15Tytöt 21 (09-10), NTVTytti Holopainen (v) Tytti Tirkkonen,Sara Tamminen
18.00-19.30Pojat taito 1, MTV 
18.15-19.15Tytöt 20 (11-12), NTVTytti Holopainen (v) Tytti Tirkkonen,Sara Tamminen